Процедура THD: інноваційний підхід у лікуванні геморою

 

Групою інженерів, клінічних експертів та спеціалістів з медичної техніки компанії «THD Lab» розроблено процедуру THD. Це провідна операційна методика лікування геморою. Процедура THD є результатом багатолітнього досвіду проведення хірургічних втручань, ретельних досліджень та технологічних досягнень. Саме тому, даний метод є одним з найбільш ефективних підходів у лікуванні геморою.

В чому полягає процедура THD THD – це результативний метод вирішення проблем, пов’язаних з гемороїдальною хворобою.
Людям, які страждають на геморой, добре відомі серйозні наслідки цього захворювання: кровотечі, випадіння слизової прямої кишки та біль внаслідок операцій, що були виконані за традиційними хірургічними методиками. Саме ці проблеми враховані та ефективно вирішуються у ході процедури THD.

Завдяки перев’язуванню гемороїдальних артерій скорочується артеріальний притік до вузлів, а за потреби виконується пексія слизової і, таким чином, ліквідується пролапс та відбувається репозиція гемороїдальних вузлів. Процедура виконується у тій ділянці заднього проходу, де відсутні нервові закінчення (нечутлива зона). Це значною мірою зменшує основну проблему, спричинену традиційними хірургічними методиками: БІЛЬ.

Операції, що виконуються за методом THD є мінімально травматичними, оскільки вони не вимагають видалення тканин і є абсолютно безпечними.
Процедура THD є передовим методом лікування геморою, що забезпечує стійкий результат шляхом мінімального травмування, болю та стресу для хворих.